«Ένα κομμάτι βράχος καταμεσής στην θάλασσα, η Ύδρα του πολιτισμού, της ιστορίας, των θρύλων και των μυστηρίων...»

Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2017

Ξέσπασε με 5-0 η ομάδα της Ύδρας στον αγώνα εναντίον του Δυοβουνιώτη

Σε ένα αγώνα που κυριάρχησε πλήρως ο Αθλητικός Όμιλος Ύδρας στο γήπεδο του Γαλατά η ομάδα της Ύδρας έφτασε στο σκορ με  5-0.
Το πρώτο ημίχρονο τέλειωσε με 2-0 υπέρ της Ύδρας, στο δεύτερο ημίχρονο ο Αθλητικός Όμιλος Ύδρας ανέβασε την απόδοση του και σημείωσε άλλα 3 τέρματα! Ο Σπύρος Μαύρος ανέβασε απόδοση και σημείωσε ένα τέρμα και ο Νούρι Ζντράβα σε πολύ καλή αγωνιστική διάθεση σημείωσε τέσσερα ακόμη τέρματα!
Έτσι έως τώρα η Ύδρα έχει συγκεντρώσει 11 βαθμούς στη βαθμολογία και συνεχίζει δυναμικά…
Συγχαρητήρια στην διοίκηση, την τεχνική ηγεσία και τους ποδοσφαιριστές της ομάδας μας γιατί η νίκη είναι πάντα συλλογική!